Στις 4 Ιανουαρίου γεννήθηκε ο γιος του ζεύγους και από εκείνη τη στιγμή η ζωή τους άλλαξε, όπως έχει παραδεχτεί δημόσια η νέα μαμά, Κωνσταντίνα Σπυροπούλου.
Παρότι έγιναν γονείς, όμως, η παρουσιάστρια και ο σύζυγός της, βρίσκουν χρόνο και για τους εαυτούς τους (και πολύ καλα΄ κάνουν). Ο φωτογραφικός φακός τους "τσάκωσε" σε πρόσφατη έξοδό τους στο Nox, όπου εμφαμίζονται ο Αντώνης Ρέμος και η Καίτη Γαρμπή.
Το ζευγάρι ήταν ιδιαίτερα διαχυτικό και έδειξε να απολαμβα΄νει τόσο το πρόγραμμα όσο και ο ένας τον άλλο!
Όσο για την Κωνσταντίνα; Τρεις μήνες αφού έγινε μητέρα, η παρουσιάστρια δείχνει πιο όμορφη και εντυπωσιακή από ποτέ.
![](/cache/jw_sigpro/jwsigpro_cache_e1ded659ad_6323_vasilis_stathokostopoylos_konstantina_spiropoyloy_242023.jpg?t=1722042794)
![](/cache/jw_sigpro/jwsigpro_cache_e1ded659ad_6342_vasilis_stathokostopoylos_konstantina_spiropoyloy_242023_1.jpg?t=1722042794)
![](/cache/jw_sigpro/jwsigpro_cache_e1ded659ad_6342_vasilis_stathokostopoylos_konstantina_spiropoyloy_242023.jpg?t=1722042794)
![](/cache/jw_sigpro/jwsigpro_cache_e1ded659ad_6364_vasilis_stathokostopoylos_konstantina_spiropoyloy_242023.jpg?t=1722042795)
![](/cache/jw_sigpro/jwsigpro_cache_e1ded659ad_6452_vasilis_stathokostopoylos_konstantina_spiropoyloy_242023.jpg?t=1722042795)
![](/cache/jw_sigpro/jwsigpro_cache_e1ded659ad_6457_vasilis_stathokostopoylos_konstantina_spiropoyloy_242023.jpg?t=1722042795)
![](/cache/jw_sigpro/jwsigpro_cache_e1ded659ad_6471_vasilis_stathokostopoylos_konstantina_spiropoyloy_242023.jpg?t=1722042796)
![](/cache/jw_sigpro/jwsigpro_cache_e1ded659ad_6481_vasilis_stathokostopoylos_konstantina_spiropoyloy_242023.jpg?t=1722042796)