Πώς πέρασαν οι celebrities το Πάσχα; | κοσμικα , πλανητης hollywood | womenonly.gr
22:22
2/4/2018

Πώς πέρασαν οι celebrities το Πάσχα;

mail to Εκτυπώστε το Αρθρο

Το instagram γέμισε φωτογραφίες με αυγά και λαγουδάκια

Την ημέρα που η Ελλάδα γιόρταζε την Κυριακή των Βαϊων, στην Αμερική, την Αγγλία και τις χώρες όπου κύριο θρήσκευμα είναι ο Καθολικός Χριστιανισμός ο κόσμος γιόρτασε την Ημέρα του Πάσχα για αυτή τη χρονιά. Όπως ήταν αναμενόμενο, οι celebrities πέρασαν τη γιορτή με τα αγαπημένα τους πρόσωπα και τις οικογένειες τους και έκαναν αναρτήσεις στα social media. 

Από τη Madonna και τη Victoria Beckham μέχρι την Gwyneth Paltrow και τον Justin Bieber, αυτές είναι οι καλύτερες αναρτήσεις που έγιναν από τα Instagram προφίλ των επωνύμων: 

 

 

 

 

Kisses at Easter x 🐣🐣🐣🐣

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on Apr 1, 2018 at 7:25am PDT

 

 

Sending love in my Easter bonnet. 🐇🐣#Valentino

A post shared by Nicole Kidman (@nicolekidman) on Mar 31, 2018 at 12:02pm PDT

 

 

my brokenness + God’s Divinity = my wholeness 🕊

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on Mar 31, 2018 at 11:30pm PDT

 

 

Happy Easter! 🐣

A post shared by P!NK (@pink) on Apr 1, 2018 at 10:28am PDT

 

 

#EasterBunny in #PuppyLand. 🐕🐰🐶🐕

A post shared by Paris Hilton (@parishilton) on Apr 1, 2018 at 4:02am PDT

 

 

Family Brunch🌸🐣🐰Happy Easter. @joemanganiello #gia #Marin😍

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on Mar 31, 2018 at 4:14pm PDT

 

 

Happy #Easter every bunny!🐰💖🐣

A post shared by Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) on Apr 1, 2018 at 10:21am PDT

 

 

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on Mar 30, 2018 at 10:53am PDT

 

 

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on Apr 1, 2018 at 6:14pm PDT

 

 

Happy Easter y’all! 🐰

A post shared by Jessica Biel (@jessicabiel) on Apr 1, 2018 at 11:31am PDT

 

 

Joyeuses Pâques!

A post shared by Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) on Apr 1, 2018 at 4:58am PDT

 

 

💕💕💕💕💕💕💕 I still believe:)

A post shared by Katie Holmes (@katieholmes212) on Mar 31, 2018 at 5:55pm PDT

 

 

Happy Easter 🐰 from Mama and I! #PerfectIsBoring

A post shared by Tyra Banks (@tyrabanks) on Apr 1, 2018 at 5:11am PDT

ΧΡΟΝΟΜΗΧΑΝΗ