Coachella 2018: Όλοι οι celebrities που παραβρέθηκαν στο μεγάλο φεστιβάλ | κοσμικα , πλανητης hollywood | womenonly.gr
9:00
16/4

Coachella 2018: Όλοι οι celebrities που παραβρέθηκαν στο μεγάλο φεστιβάλ

mail to Εκτυπώστε το Αρθρο

Kardashians, Rihanna, Justin Bieber και άλλοι έδωσαν το παρών στο διάσημο μουσικό event

Το μουσικό φεστιβάλ Coachella πραγματοποιήθηκε και φέτος στην έρημο της California με τα πιο γνωστά ονόματα της μουσικής να δίνουν μερικά από τα πιο εντυπωσιακά shows.

Ανάμεσα στους καλλιτέχνες που εμφανίστηκαν το πρώτο σαββατοκύριακο του φεστιβάλ ξεχώρισε φυσικά η δυναμική επιστροφή της Beyonce και η συγκινητική perfomance του The Weeknd.

Τις εντυπώσεις φυσικά έκλεψαν και οι εμφανίσεις των celebrities που βρέθηκαν ως θεατές, οι οποίοι δεν παρέλειψαν να κάνουν αναρτήσεις στα social media.

Δες τις επώνυμες αφίξεις στο φετινό Coachella:

 

Kylie Jenner

 

 

cotton candy cream kylighter ... 💕

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on Apr 13, 2018 at 5:55pm PDT

Kourtney Kardashian 

 

 

Reckless 🌴@FashionNova #ad

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on Apr 13, 2018 at 6:34pm PDT

Nicki Minaj 

 

 

#BarbieTingz #ChunLi

A post shared by Barbie® (@nickiminaj) on Apr 14, 2018 at 10:27am PDT

Justin Bieber 

 

 

Fav @gretavanfleet

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on Apr 13, 2018 at 11:00pm PDT

Vanessa Hudgens 

 

Rihanna 

 

 

the 60s started it. #chella18

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on Apr 14, 2018 at 9:34am PDT

Haley Baldwin 

 

 

💚

A post shared by Hailey Baldwin (@haileybaldwin) on Apr 14, 2018 at 11:29am PDT

Rita Ora 

 

 

Coachella Main Stage. 8.45.

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on Apr 13, 2018 at 7:51pm PDT

Paris Hilton 

 

 

#BrideVibes in @RachelZoe. ✨👰🏼✨ #ZOEasis

A post shared by Paris Hilton (@parishilton) on Apr 14, 2018 at 6:03pm PDT

Romee Strijd 

 

 

@revolve 🖤 #revolvefestival

A post shared by Romee Strijd (@romeestrijd) on Apr 15, 2018 at 2:32am PDT

Alessandra Ambrosio 

 

 

The stars align ... ⭐️🌈⭐️🌈⭐️🌈⭐️

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on Apr 14, 2018 at 12:16pm PDT

Bella Hadid 

 

 

A post shared by 🦋 (@bellahadid) on Apr 14, 2018 at 2:51pm PDT

Cindy Crawford & Kaia Gerber 

 

 

Desert girls 💛

A post shared by Cindy Crawford (@cindycrawford) on Apr 14, 2018 at 6:47pm PDT